Familie Van Gansen met ambitie

Van Gansen: een modern familiebedrijf met traditie. Toen ze in 1966 hun kruidenierswinkel in Ekeren ombouwden tot een garage, legden Fons en Maria Van Gansen de basis voor generaties autopassie. In 1999 richtten hun kinderen een gloednieuwe showroom op aan de Leugenberg in Ekeren en in 2004 nog een tweede vestiging aan de Noorderlaan in Antwerpen. Ook vandaag blijven Karel en Sonia Van Gansen investeren in de toekomst. Zo is de vestiging in Ekeren ondertussen grondig vernieuwd en enorm uitgebreid.

Dankzij die sterke groei blijft Garage Van Gansen alle troeven van een familiebedrijf optimaal uitspelen, terwijl ze tegelijk meer biedt. One-stop-shopping voor drie topmerken, twee vestigingen op een strategische locatie, de expertise van gedreven vakmensen, een vriendelijk en persoonlijk onthaal en een ongeziene service. Zelfs een levering of bandenwissel aan huis is mogelijk. Kortom, bij Van Gansen hebt u altijd voorrang.

Sinds 1999 heeft Garage Van Gansen een goed bereikbare vestiging aan de Leugenberg in Ekeren, waar u al 15 jaar terecht kan voor Peugeot en Kia. En daar blijft het dus niet bij.

In een indrukwekkend vernieuwingsproject zijn de bestaande gebouwen (1.200 m²) uitgebreid met maar liefst 2.300 m² en een parking van zo’n 5.000 m². Er zijn nu twee afzonderlijke toonzalen, een volledig nieuwe showroom voor Peugeot en een grondig gemoderniseerde Kia toonzaal. Bovendien is er een eigen, afzonderlijke carrosserie-afdeling, erkend door alle merken en uitgerust met de allernieuwste machines en technieken.

Wie is wie?
Onze medewerkers geven je graag voorrang

Magazijn / Wisselstukken

Luc Van Gelder
luc@garage-vangansen.be

Rudy Verstappen
rudy@garage-vangansen.be

Danny Mattelè
danny@garage-vangansen.be

Verkoop

Patrick De Ceukeleer
patrick@garage-vangansen.be

Maarten Le Poole
maarten@garage-vangansen.be

Walter van Kerckhoven
walter@garage-vangansen.be

Gregory Vermeulen
gregory@garage-vangansen.be

Administratie verkoop

Veronique Schreurs
veronique@garage-vangansen.be

Sophie Van Hemelrijck
sophie@garage-vangansen.be

Carrosserie

Karel Van Gansen
Verantwoordelijke Carrosserie
karel@uitrit15.be

Arlette Van Reeth
Administratie
arlette@uitrit15.be

Wim Geers
Verantwoordelijke Informex/Expertises
wim@uitrit15.be

Receptie / Advies naverkoop

Christophe Heirman
christophe@garage-vangansen.be

Myriam Van Tielen
myriam@garage-vangansen.be

Boekhouding

Sandra Van Tigchelt
admin@garage-vangansen.be

Management

Sonia Van Gansen
sonia@garage-vangansen.be

Karel Van Gansen
karel@garage-vangansen.be

Edwin Timperman
edwin@garage-vangansen.be